Hauptmenu Service
O nás

O nás

Kdo jsme

Hotel Chrysantihof se nachází v bezprostřední blízkosti termálních lázní Rottal Terme a zdejší léčivé termální prameny Chrysantiquelle a Konradsquelle jsou tak téměř součástí hotelu. V hotelu Chrysantihof jsou podporovány regionální produkty a služby, úzce spolupracujeme s místními subjekty.

Naše krédo

Pohostinnost a stoprocentní péče o hosty jsou u nás vždy na prvním místě. Pocházíme z Dolního Bavorska, žijeme zde a nadmíru si ceníme slušnosti, spolehlivosti a pohostinnosti. Naším cílem je, aby se naši hosté cítili o své dovolené u nás jako doma. Přejeme si, aby se stali a zůstali našimi pravidelnými hosty. Připravujeme pro ně individuální nabídky a děláme vše pro to, aby se během svého pobytu cítili u nás spokojeni, uvolněni a měli pocit, že zde také udělali něco pro své zdraví. O to usilují všichni zaměstnanci, které si školíme, a staráme se i o jejich další profesní růst.

Co umíme 


Čas pro zdraví
Vedle hotelu Sternsteinhof jsme jediným hotelem v městečku Bad Birnbach, který je státem uznaný coby sanatorium. Proto můžeme svým hostům poskytovat plnou léčbu, ambulantní lázeňské procedury a další formy léčby. Máme rozsáhlé kompetence v oblasti zdravotnictví a naše spolupráce s fyzioterapeuty (oddělení wellness a lázeňský lékař v hotelu) se plně projevuje např. v programech jako Metabolic Balance, Symbiontic nebo v nabídce pro pacienty postižené RLS syndromem (tzv. syndrom neklidných nohou).
Hotel Chrysantihof – termální hotel s přímým vstupem do lázní

Je to právě léčivá síla termální vody, která zde vyvěrá o teplotě 70 °C a která láká četné návštěvníky do lázeňského městečka Bad Birnbach. Jen těžko byste nalezli lepší místo pro vaši ozdravnou dovolenou. Termální bazény mají teplotu vody od 26 °C do 40 °C a do lázeňského komplexu se dostanete pohodlně spojovací chodbou. Hotel Chrysantihof nabízí svým hostům klid a pohodlí, ale nejen to… Jsou zde i krásné, komfortně zařízené pokoje s galerií, hotelová restaurace s letní terasou ve vnitřním hotelovém dvoře, bar a kvalitní služby. Přesvědčte se o tom sami!

Ověřená kvalita

Čtyřhvězdičkový hotel Chrysantihof se pyšní certifikátem kvality “Servis-Q” v oblasti služeb, který je udělován společností Service Qualität Deutschland. Coby hotel řadící se ke skupině hotelů s označením 50plus-Hotels a Wellvital-Gruppe nabízíme hostům vysoce kvalitní služby a rádi jim vycházíme vstříc. I sebenáročnější host u nás bude spokojený.

Jsme tu jen a jen pro vás!